Pomáháme


Svatovítské varhany

svatovítské varhany

Zdr. obr.: https://tinyurl.com/y9r7z9tu

Jsme pyšní na to, že jsme partnery a můžeme se účastnit tak důstojného projektu jako jsou Svatovítské varhany. Tedy akce na postavení nových, plnohodnotných varhan pro katedrálu sv. Víta na Pražském hradě.
https://www.svatovitskevarhany.com/


HZS ČR

HZS ČR

Zdr. obr.:https://tinyurl.com/yc8sw7x6

Světová zdravotní krize. Pandemie COVID – 19 v plném proudu a v první linii členové HZS ČR zajišťují testování obyvatel, dekontaminaci prostor a celkový dohled a kontrolu nad nemocí. Distribuují zdravotnický materiál a ve dne v noci jsou připraveni vyrazit.
Volba pro podporu byla v tu chvíli jasná – podpoříme naše hrdiny, aby věděli, že na ně myslíme a ceníme si jejich práce.
Pro všechny hasičské záchranné sbory a speciální útvary pod ně spadající v České republice jsme rozeslali celkem tři tuny párků a klobás. Prostě pořádné davelské povzbuzení. Děkujeme Vám a ohni zmar!

https://www.hzscr.cz/


AKCE CIHLA

AKCE CIHLA

Zdr. obr.: https://tinyurl.com/yauutd3e

Organizace Portus Praha, z. ú. a jejich AKCE CIHLA je velmi záslužnou akcí, kterou moc rádi podporujeme. Motto akce cihla zní: ,,Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život“, a to stojí za příspěvek.

https://www.akcecihla.cz/


Pražský spolek neslyšících, p.s.

Pražský spolek neslyšících

Zdr. obr.: https://tinyurl.com/ydd33acb

Pražský spolek neslyšících, p.s. podporujeme již desátým rokem. Tento spolek byl založen již v roce 1868 a angažoval se za rovnoprávný život neslyšících. Ve stejném duchu se zapojuje i nadále a my jsme rádi, že můžeme alespoň touto formou pomoci.

http://www.cds-psn.eu/


Česká unie neslyšících, z.ú.

Česká unie neslyšících

Zdr. obr.: https://tinyurl.com/y794p4a6

Česká unie neslyšících je celostátní organizace sdružující občany s vadou sluchu. Významně se podílí na zavádění a učení znakové řeči včetně vlastních publikací. Rovněž podává podněty přímo do procesu zákonodárného. Záslužná činnost a my jsme pro!

https://www.cun.cz/


Český PARA sport

Logo ČPSČeský PARA sport je nestátní nezisková organizace, která zajišťuje sportovní aktivity osob s pohybovým postižením. Zaštiťuje úroveň rehabilitační, rekreační až paralympijskou. Je to zkrátka organizace, která má smysl a my jsme hrdí na naše sportovce. Podílíme se na předávání ocenění za nejlepší sportovce. Jak jinak pro sportovce, než pořádnými proteinovými specialitami.

https://ceskyparasport.cz/


Jsme Daveláci

Samozřejmě se účastníme také v naší obci, a to ať už materiálně či finančně. Podporujeme samotný Městys Davle a dále různé akce v průběhu roku. Jedná se například o SDH Davle, TJ Slavoj Davle a Vltavan Davle.

Městys Davle je nádhernou lokalitou, kde máme tu čest vyrábět už od roku 1901. Zastavte se zde i do vltavanského muzea, kde naleznete celou historii vltavských plavců a zkrátka s čím vším je spojená naše řeka. Ne nadarmo se říká, že bez Vltavanů by nestála Praha.

http://vltavan-davle.cz


LCC Radotín

LCC Radotín

Zdr. obr.: https://tinyurl.com/ycqathjg

Také jsme hrdými sponzory radotínského lakrosového oddílu LCC Radotín, spadající pod TJ Sokol Radotín. Lakros je věru krásný sport a mnoho trampů ho v České republice hrálo ještě před zavedením regulerních týmů. Zastavte se v Radotíně a podívejte se, jak vypadá profesionální hra. Češi lakros hrají na světové úrovni. Rovněž zde najdete i několik chlapeckých a dívčích oddílů, tedy důvod podpory je jednoznačný. Jak říká klasik: ,,O děti by nám mělo jít především“.

https://lcc-radotin.cz/