Je hezky, tak co doma? + tipy na výlety

Vážení zákazníci,


počasí už se umoudřuje a přestává nám pomalu nadělovat sníh v květnu. Je tedy čas vyrazit do přírody.


Ne nadarmo jsme tak strategicky rozmístěni. Naše tři prodejny se nachází v perfektních lokalitách!


Začneme naší rodnou Davlí. Z Davle se dostanete krásně přes starý davelský most (natáčel se zde Most u Remagenu) na druhou stranu Vltavy. Pak už si stačí jen vybrat jestli se vydáte lesním údolím kolem starého mlýna do Záhořan nebo na druhou stranu po Posázavské stezce do Pikovic a ještě dál. Pravá trampská trasa. Pokud chcete mít zážitek skutečně autentický, zvolte jako svačinu šífařské cigáro. To je vyzkoušená trojice: párkyšpekáčkyšífařské cigáro. Již 100 let.Prodejna v Brunšově se nachází přímo u krásné cesty vhodné na kolečkové brusle, která vede až ke štěchovické přehradě. Pokud ovšem zvolíte druhou stranu řeky dostupnou přes most Dr. Edvarda Beneše, dostanete se na Povltavskou stezku, plnou skalních tunelů. Vede rovněž přes staré trampské osady známé z písní. Příkladem osady může být krásná Ztracenka.


Vyrážíte na více dní? Pokud se nechcete omezovat na kvalitě a nemáte k dispozici chladničku, nabízíme Vám výborné trvanlivé salámy. Úplnou chuťovou špičkou je davelský uherský a z pálivějších můžete vyzkoušet třeba takový čardáš. Nejlepší bude, když se podíváte do salámové kategorie a vyberete si ten Vašemu srdci nejmilejší. Když jsme u těch pálivějších trvanlivých a nebojíte se, pak je tu pro Vás sázavská klobása, ovšem jen na vlastní nebezpečí.


Dobříšská prodejna se poté nachází v blízkosti brdských lesů, které jsou pro procházky i cyklovýlety jako stvořené.


Pokud by Váš výlet byl delší, není třeba se obávat. Na všech našich prodejnách jsou k dispozici termotašky, které svůj účel plní více než výborně.

Přejeme krásné letní dny a dobrou chuť s výrobky z Davle!

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.