PF 2021

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

poslední dny roku 2020 jsou tu a s nimi i naše přání pro Vás. Chtěli bychom Vám poděkovat za důvěru v naší firmu a naše výrobky. Vyrábíme kvalitní uzeniny v naší rodině již přes 100 let. Jsme rodinné uzenářství, které bere i své spolupracovníky jako rozšířenou rodinu. U našich prodavačů a prodavaček, se kterými se setkáváte na prodejnách, tomu není jinak. To je velmi důležité zmínit. Jedině tak můžeme docílit toho, že ta samá péče, která je věnována výrobě samotných uzenin je věnována i Vám, našim zákazníkům. Nechtěli bychom Vás urazit, ale vězte, že když Vám někdo řekne: ,,Mám tě ráda tatínku, jako sůl líčka v křenovém aspiku od Dolejších“ je to opravdu projev velké lásky.

Vám, našim odběratelům a obchodním partnerům děkujeme za velmi příjemnou spolupráci a budeme se těšit na shledání v roce následujícím. Děkujeme za důvěru v nás a my Vám tímto rovněž slibujeme, že naše výrobky zůstanou takové, jaké je znáte – tedy prvotřídní.

Děkujeme také za jak velmi milé vzkazy, které od Vás dostáváme, tak i kritiku, díky které se můžeme stále vylepšovat.

Rok 2020 byl velmi zvláštní, ale ukázalo se, že dokážeme držet spolu a poradit si s čímkoliv. Proto vydržme ještě těch pár měsíců nejistoty a pak to rozjedeme naplno. Přejeme Vám mnoho zdraví v závěru tohoto roku i v roce následujícím a doufejme, že rok 2021 již bude takový, na který budeme vesele vzpomínat.


Přejeme klidné svátky, příjemný zbytek roku a šťastný vstup do roku 2021.

Rodina Dolejších a širší rodina spolupracovníků

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.