Posázavská stezka

Vážení zákazníci,


letošní léto je zkrátka určeno pro dovolenou doma. Pro ty, co rádi tráví dovolenou v Čechách, se nic nemění, pro ty co rádi vycestují máme dobrou zprávu. Rozhodně se není třeba čehokoliv obávat. Česká krajina je opravdu jedinečná a my jako Daveláci máme obzvláště v oblibě střední Čechy.


Tipy na výlety okolo našich středočeských prodejen jsme již popisovali zde a zde, ovšem abyste nám mohli plně důvěřovat, bylo třeba sehnat reportáž od třetí osoby. My jsme právě jeden takový článek dohledali a je dostupný ZDE.


Popisuje klasickou túru Davle – Kamenný Přívoz i s fotografiemi, abyste věděli, na co se můžete těšit. Uvidíte například skaliska pod Pikovickou jehlou, různé vyhlídky a co je naprosto monumentální – Žampašský viadukt.

Žampašský viadukt (Zdr.obr.: https://tinyurl.com/y32sj4ea)

Na takovou cestu je třeba být připraven, abyste si výlet nezkazili kručením v břiše. Pokud můžeme mluvit za sebe, tak na takovou cestu máme nejradši připravenou namazanou housku s pořádnou vrstvou másla a salámem vysočina nebo turistickým. To je již taková klasika. Pro extra znalce tradice naší firmy může být předem jasné, že ani s gothajským salámem se na takové cestě nešetří. Všechny doporučené salámy jsou k dispozici nakrájené přímo na naší davelské prodejně. Máme otevřeno i v sobotu, a to do 12:00.


S grilovacími místy to moc na cestě nevypadá, ovšem to se dá všechno zvládnout po návratu domů – výlet je třeba pořádně rozebrat! 🙂


Budeme se na Vás těšit a dovolené zdar!

(Zdr. úv. obr.: https://tinyurl.com/y3tvu5mo)

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.