Vítězství je naše

Vážení zákazníci,

 

na výstavě v Lysé nad Labem jsme získali ocenění Potravinářský výrobek Středočeského kraje. Navíc letos máme dokonce dva oceněné výrobky. Je to tedy úspěšný výsledek našeho snažení o stálou, ne-li vyšší kvalitu a my jsme za to velmi rádi. Oceněnými jsou davelské taliány a davelský uherský salám.

 

Pokud jste ještě neměli šanci tyto speciality ochutnat, zastavte se za námi a dopřejte si něco opravdu tradičního.

 

Davelské taliány jsou věcí čistého uzenářského umění. Opět se nabízí srovnání z let 2009 a 2011, kdy jsme ocenění za tento výrobek získali poprvé. Na opakované ocenění jsme pyšní obzvláště, protože jde o objektivní důkaz neměnící se kvality našich výrobků. Tato specialita z převážně hovězího masa se v Davli usadila již před nějakou chvílí a od té doby sklízí úspěch u gurmánů pražských i mimopražských, plavců, trampů a dalších. Pamatujte ovšem zásadní věc, nejlepší davelský talián je ohřívaný na páře.

Davelský uherský salám vyrábíme již velmi dlouho a můžeme ho s klidem zařadit mezi naše nejprodávanější salámy. O posouzení jeho vyvážené chuti tady ovšem nebudeme přesvědčovat, to necháme čistě na Vás.

 

Přejeme krásný den plný dobrého jídla

 

 

Zdr. obr.:https://tinyurl.com/y8c4y9to

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.