Přichází čas grilování… Nechte se inspirovat a vyzkoušejte na grilu naše KLOBÁSY

Vorařská klobása

Tak to je prostě šunková klobása pro náročné fajnšmekry!

Jemně kořeněná, plná přirozené chuti vyuzeného libového masa. Taková naše libovka! A pokud čekáte na grilovací party i dámy, buďte v klidu…vybrali jste dobře. Davelská Vorařská klobása je tak libová, že je oblíbená i mezi ženami.

Spišská klobása

Dali by jste si něco o trochu ostřejšího?

Příjemně pikantní papriková chuť je zaručeným úspěchem každé opékačky na ohni i grilování! Jemně mletá a kořeněná klobása nezapře svůj slovenský původ. I my věříme, že díky její chuti a receptuře se posilňovali rytíři a rozpalovaly tváře krásných dam při turnajích na Spišském hradě. Ostřejší, ale vyvážená chuť si vždy najde své fanoušky!

Papriková klobása

Nesmrtelná klasika, která se snad nikdy nepřejí!

Typická oblíbená receptura. Díky plné chuti sladké papriky, červené barvě a hrubší struktuře je tahle uzenářská dobrota nepřehlédnutelná. Ale i tradiční paprikovce jsme v Davli dali originální chuť, složení a vůni.

Sýrová klobása

A nyni by měli zpozornět milovníci kombinace masa a sýrů!

Když už nevíte, jak uspokojit svoji chuťovou fantazii, tak máte možná vyhráno… Vybrané koření, maso a sýr dokážou divy a po tepelné úpravě vytváří doslova sametovou chuť. Ale pozor, se sýrem jsme nešetřili! Sýr nabírá a drží teplotu lépe než maso… tak si nespalte svůj mlsný jazýček!

Davelská klobása

Pokud chcete, aby kombinace chutí a barev na Vašem grilu byla dokonalá, tak Vám tahle uzenářská specialita nesmí chybět!

A to vše díky Kuleru… speciálnímu karamelu v receptuře! Dále už si vystačíme pouze se solí a kořením. Tmavá až černá barva této klobásy působí jako magnet a zaujme na první pohled. …a exploze chutí po zakousnutí je dokonalá!

Farmářská klobása

Jedna z našich nejoblíbenějších klobás!

Tady náročné ladění dokonalé chuti opravdu stálo za to! Skvělá na ohništi i na grilu, ale oslovuje i plné stadiony diváků při občerstvení. Doslova masovka! Klobása na kterou je spolehnutí. Jestli čekáte více hladových hostů a nevíte kudy kam, tak tohle je jasná volba na jistotu…

Selská klobása

Grilování bez bylinkové klobásy? Ne….to nikdy!

Proto máme pro Vás naši Selskou s nepřekonatelnou chutí medvědího česneku. Dekorativní ozdoba grilu u které jsou bylinky krásně vidět i v řezu klobásou. Bylinky a uzené maso v klobáse jsou skvělá kombinace pro oko i na chuť!

Bílá grilovací klobása

A opět si ozdobíme gril!

Tentokrát krásnou mozaikou petržele, pažitky a majoránky v naší Davelské bílé grilovací klobáse. Tohle je zážitek pro milovníky chuti této uzenářské delikatesy. Ti si bez bílé královny klobás nedokážou rozpálený gril ani představit!

Bílá grilovací klobása mini

Stejná davelská originální receptura a chuť.

Stejný oku lahodící kontrast bílé barvy a bylinek. Ale?!… Bílá bejby grilovačka je skvělá na začátek grilovacích orgií, než se prohřejí ostatní lahůdky. Potěšte a uspokojte nedočkavce bílou mini grilovačkou a věnujte se zábavě a hostům! Sympatická velikost a atraktivní vzhled…. Ta se na grilu nikdy dlouho neohřeje!

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.